fbpx
English English

tvONE Satış Ekibi

Ürün bilgisi istemek için Bilgi Talebi sayfamızı ziyaret edin veya aşağıdaki satış temsilcinizle iletişime geçin.

NCSA - Kuzey, Orta, Güney Amerika ve Kanada

Frank Brady ABD Kuzeydoğu

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Bölge NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus ABD Kuzeydoğu

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Bölge ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon Ustası ABD Kuzeydoğu

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Bölge NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter ABD Güneydoğu

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Bölge AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman ABD Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Bölge IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush ABD Batı ve Güneybatı

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Bölge AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, VEYA, UT, WA, WY

Scott Kehoe ABD Orta Güney

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Bölge AR, KS, LA, MO, MS, NM, Tamam, TX

Rob Mighton Kanada ve Kuzey Amerika İç Satışlar

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Bölge Kanada

EMEA - Avrupa, Orta Doğu, Afrika

Frithjof Becker EMEA Satış Direktörü

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Bölge Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya

Alan Greenfield Birleşik Krallık, İrlanda, Benelüks

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Bölge Birleşik Krallık, İrlanda, Benelüks

Jon Hubery İskandinavya, Orta Doğu, Afrika, Hindistan

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Bölge İskandinavya, Orta Doğu, Afrika, Hindistan

Evzen Zümer Doğu Avrupa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Bölge Doğu Avrupa, Türkiye, Rusya

olivier Fransa

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Bölge Fransa

Asya Pasifik - Asya Pasifik

Ken Liu APAC Satış Müdürü

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Bölge Asya Pasifik

Davy Yang Güney Çin

+ 86 150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Bölge Güney Çin

Luke Lu Kuzey Çin

+ 86 135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Bölge Kuzey Çin

Colin Guo Doğu Çin

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Bölge Doğu Çin

Bayi olmakla ilgileniyorsanız, lütfen yukarıdaki satış temsilcinizle iletişime geçin. Kredi koşulları için lütfen başvuru formunu doldurunuz. okuyun.

Kuzey Amerika'da tanıtım ekipmanı talep etmek için lütfen ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere satış temsilcinizle iletişime geçin. Bu anlaşma formu tamamlanması ve işlenmek üzere ofise sunulması gerekecektir.