fbpx
English English

tvONE Satış Ekibi

Ürün bilgisi istemek için Bilgi Talebi sayfamızı ziyaret edin veya aşağıdaki satış temsilcinizle iletişime geçin.

NCSA - Kuzey, Orta, Güney Amerika ve Kanada

Paul Strefon NCSA Satış Direktörü

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Bölge NCSA

Frank Brady ABD Kuzeydoğu

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Bölge NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter ABD Güneydoğu

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Bölge AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman ABD Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Bölge IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush ABD Batı ve Güneybatı

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Bölge AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, VEYA, UT, WA, WY

Scott Kehoe ABD Orta Güney

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Bölge AR, KS, LA, MO, MS, NM, Tamam, TX

Rob Mighton Kanada ve Kuzey Amerika İç Satışlar

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Bölge ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Lisa Mekmaysy İş Geliştirme Müdürü

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Brandon Jaehne İç Satış Sorumlusu

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

EMEA - Avrupa, Orta Doğu, Afrika

Frithjof Becker EMEA Satış Direktörü

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Bölge Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya

Alan Greenfield Birleşik Krallık, İrlanda, Benelüks

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Bölge Birleşik Krallık, İrlanda, Benelüks

Jon Hubery İskandinavya, Orta Doğu, Afrika, Hindistan

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Bölge İskandinavya, Orta Doğu, Afrika, Hindistan

Evzen Zümer Doğu Avrupa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Bölge Doğu Avrupa, Türkiye, Rusya

olivier Fransa

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Bölge Fransa

Tom Etra Birleşik Krallık, İrlanda, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Bölge Birleşik Krallık, İrlanda, MEA, APAC

Asya Pasifik - Asya Pasifik

Ken Liu APAC Satış Müdürü

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Bölge Asya Pasifik

kayalık seo Kore Satış Müdürü

+ 82 10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Bölge Kore

Davy Yang Güney Çin

+ 86 150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Bölge Güney Çin

Luka Lu Kuzey Çin

+ 86 135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Bölge Kuzey Çin

colin guo Doğu Çin

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Bölge Doğu Çin

Bayi olmakla ilgileniyorsanız, lütfen yukarıdaki satış temsilcinizle iletişime geçin. Kredi koşulları için lütfen başvuru formunu doldurunuz. okuyun.

Kuzey Amerika'da tanıtım ekipmanı talep etmek için lütfen ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere satış temsilcinizle iletişime geçin. Bu anlaşma formu tamamlanması ve işlenmek üzere ofise sunulması gerekecektir.