fbpx
English English

tvONE säljteam

Besök vår informationssida för att begära produktinformation eller kontakta din säljare nedan.

NCSA - Nord-, Central-, Sydamerika & Kanada

Vince Schuster Vice President of Sales, Americas

(513) 323-6528 vince.schuster@tvone.com

Territorium US

Frank Brady USA nordöstra

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter USA sydost

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Territorium AL. FL, GA, NC, SC, VA

Chuck Rayman USA: s Mellanvästern

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Territorium IA, IL, IN, MI, MN, ND, NE, SD, WI

Nick Frush USA väst och sydväst

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Territorium AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe USA södra centrala

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Territorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada och Nordamerika Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Territorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Brandon Jaehne USA Central East

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

Territorium IN, KY, OH, TN

Mitch Rosenberg Affärsutveckling och Special Accounts Manager

(513) 323 6480 mitch.rosenberg@tvone.com

Territorium Americas

EMEA - Europa, Mellanöstern, Afrika

Frithjof Becker EMEA säljchef

+ 49(0)4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Territorium Tyskland, Österrike, Schweiz, Frankrike, Spanien, Portugal, Italien

Alan Greenfield Storbritannien, Irland, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Territorium Storbritannien, Irland, Benelux

Jon Hubery Skandinavien, Mellanöstern, Afrika, Indien

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Territorium Skandinavien, Mellanöstern, Afrika, Indien

Evzen Zomer Östeuropa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Territorium Östeuropa, Turkiet, Ryssland

Olivier Foy Frankrike

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Territorium Frankrike

Tom Etra Storbritannien, Irland, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Territorium Storbritannien, Irland, MEA, APAC

APAC - Asien och Stillahavsområdet

Ken Liu APAC säljchef

+886 910820172 ken.liu@tvone.com

Territorium Asia Pacific

Rocky SEO Korea försäljningschef

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Territorium korea

Davy Yang Södra Kina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Territorium Södra Kina

Luke Lu Norra och östra Kina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Territorium Norra och östra Kina

Om du är intresserad av att bli återförsäljare, vänligen kontakta din säljare ovan. För kreditvillkor, vänligen fyll i ansökan här..

För att begära demonstrationsutrustning i Nordamerika, kontakta din försäljningsrepresentant för att diskutera dina behov. Detta avtal måste fyllas i och skickas till kontoret för behandling.