fbpx
English English

tvONE säljteam

Besök vår informationssida för att begära produktinformation eller kontakta din säljare nedan.

NCSA - Nord-, Central-, Sydamerika & Kanada

Frank Brady USA nordöstra

(+ 215) 280-5279 XNUMX XNUMX frank@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus USA nordöstra

(+ 617) 686-3015 XNUMX XNUMX tjurus@hmassociates.net

Territorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon Master USA nordöstra

(+ 609) 685-2205 XNUMX XNUMX smaster@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA sydost

(+ 860) 318-6301 XNUMX XNUMX jonathan.begleiter@tvone.com

Territorium AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman USA: s Mellanvästern

(+ 859) 582-7104 XNUMX XNUMX chuck.rayman@tvone.com

Territorium IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush USA: s sydvästra och centrala

(+ 405) 443-8447 XNUMX XNUMX nick.frush@tvone.com

Territorium AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, södra Kalifornien, UT, WY

Scott Kehoe USA södra centrala

(+ 940) 447-2719 XNUMX XNUMX scott.kehoe@tvone.com

Territorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada och Nordamerika Inside Sales

(+ 513) 323-6512 XNUMX XNUMX rob.mighton@tvone.com

Territorium Kanada

EMEA - Europa, Mellanöstern, Afrika

Frithjof Becker EMEA säljchef

+ 49(0)4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Territorium Tyskland, Österrike, Schweiz, Frankrike, Spanien, Portugal, Italien

Alan Greenfield Storbritannien, Irland, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Territorium Storbritannien, Irland, Benelux

Jon Hubery Skandinavien, Mellanöstern, Afrika, Indien

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Territorium Skandinavien, Mellanöstern, Afrika, Indien

Evzen Zomer Östeuropa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Territorium Östeuropa, Turkiet, Ryssland

APAC - Asien och Stillahavsområdet

Ken Liu APAC säljchef

+886 910820172 ken.liu@tvone.com

Territorium Asia Pacific

Davy Yang Södra Kina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Territorium Södra Kina

Luke Lu Norra Kina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Territorium Norra Kina

Colin Guo Östra Kina

+86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Territorium Östra Kina

Om du är intresserad av att bli återförsäljare, vänligen kontakta din säljare ovan. För kreditvillkor tack fyll i detta formulär och skicka till vår kreditavdelning.

För att begära demonstrationsutrustning i Nordamerika, kontakta din försäljningsrepresentant för att diskutera dina behov. Detta avtal måste fyllas i och skickas till kontoret för behandling.