fbpx
English English

Echipa de vânzări tvONE

Accesați pagina noastră de Cerere de informații pentru a solicita informații despre produs sau contactați reprezentantul dvs. de vânzări de mai jos.

NCSA - Nord, America Centrală, America de Sud și Canada

Frank Brady Nord-estul SUA

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Teritoriu NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Nord-estul SUA

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Teritoriu ME, VT, NH, MA, RI, CT, nordul statului New York

Maestrul Sheldon Nord-estul SUA

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Teritoriu NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter SUA de sud-est

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Teritoriu AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman SUA Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Teritoriu IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush Vestul și sud-vestul SUA

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Teritoriu AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, SAU, UT, WA, WY

Scott Kehoe SUA Centrală de Sud

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Teritoriu AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Canada și America de Nord Vânzări Interne

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Teritoriu Canada

EMEA - Europa, Orientul Mijlociu, Africa

Frithjof Becker Director de vânzări EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Teritoriu Germania, Austria, Elveția, Franța, Spania, Portugalia, Italia

Alan Greenfield Marea Britanie, Irlanda, Benelux

+44 7841 828753 XNUMX alan.greenfield@tvone.com

Teritoriu Marea Britanie, Irlanda, Benelux

Jon Hubery Scandinavia, Orientul Mijlociu, Africa, India

+44 7730 764212 XNUMX jon.hubery@tvone.com

Teritoriu Scandinavia, Orientul Mijlociu, Africa, India

Evzen Zomer Europa de Est

+420 605 289228 XNUMX evzen.zomer@tvone.com

Teritoriu Europa de Est, Turcia, Rusia

Olivier Foy Franţa

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Teritoriu Franţa

APAC - Asia Pacific

Ken Liu Director de vânzări APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Teritoriu Asia-Pacific

Davy Yang China de Sud

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Teritoriu China de Sud

Luke Lu Nordul Chinei

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Teritoriu Nordul Chinei

Colin Guo China de Est

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Teritoriu China de Est

Dacă sunteți interesat să deveniți reseller, vă rugăm să contactați reprezentantul de vânzări de mai sus. Pentru condițiile de credit, vă rugăm să completați cererea aici.

Pentru a solicita echipamente demonstrative în America de Nord, vă rugăm să contactați reprezentantul dvs. de vânzări pentru a discuta despre nevoile dvs. Acest formular de acord va trebui completat și trimis la birou pentru procesare.