fbpx
English English

Zespół sprzedaży tvONE

Odwiedź naszą stronę z prośbą o informacje, aby poprosić o informacje o produkcie lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym poniżej.

NCSA - Ameryka Północna, Środkowa, Południowa i Kanada

Paweł Streffon Dyrektor Sprzedaży NCSA

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Terytorium NCSA

Franka Brady'ego Północny wschód USA

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Terytorium NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathana Begleitera USA Południowo-Wschodnie

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terytorium GLIN. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chucka Raymana US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Terytorium IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush Zachodnie i Południowo-Zachodnie Stanów Zjednoczonych

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Terytorium AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, LUB, UT, WA, WY

Scotta Kehoe Środkowo-południowe stany USA

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Terytorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Roba Mightona Sprzedaż wewnętrzna w Kanadzie i Ameryce Północnej

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Terytorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Tim Riley Stany Zjednoczone

(470) 298-6375 tvone.com@tvone.com

Lisa Mekmaysy Menedżer ds. Rozwoju Rynkowego

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Michael Thomas Współpracownik ds. sprzedaży wewnętrznej

(513) 323-6607 michael.thomas@tvone.com

Brandon Jaehne Współpracownik ds. sprzedaży wewnętrznej

(513) 323-6609 tvone.com

EMEA - Europa, Bliski Wschód, Afryka

Frithjof Becker Dyrektor Sprzedaży EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terytorium Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy

Alana Greenfielda Wielka Brytania, Irlandia, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terytorium Wielka Brytania, Irlandia, Benelux

Jona Hubery'ego Skandynawia, Bliski Wschód, Afryka, Indie

+ 44 7730 764212 joanna.hubery@tvone.com

Terytorium Skandynawia, Bliski Wschód, Afryka, Indie

Evzen Zomer Europa Wschodnia

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terytorium Europa Wschodnia, Turcja, Rosja

Oliviera Foya Francja

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Terytorium Francja

Tomek Etra Wielka Brytania, Irlandia, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Terytorium Wielka Brytania, Irlandia, MEA, APAC

APAC - Azja i Pacyfik

Ken Liu Menedżer ds. Sprzedaży w regionie APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terytorium Azja i Pacyfik

Rocky Seo Kierownik sprzedaży w Korei

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Terytorium Korea

Davy Yang Południowe Chiny

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Terytorium Południowe Chiny

Łukasz Lu Północne Chiny

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Terytorium Północne Chiny

Colina Guo Wschodnie Chiny

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Terytorium Wschodnie Chiny

Jeśli chcesz zostać sprzedawcą, skontaktuj się z powyższym przedstawicielem handlowym. Aby uzyskać warunki kredytowe, wypełnij wniosek tutaj.

Aby zamówić sprzęt demonstracyjny w Ameryce Północnej, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym w celu omówienia swoich potrzeb. To formularz zgody będzie musiał zostać wypełniony i przesłany do urzędu do przetworzenia.