fbpx
English English

Zespół sprzedaży tvONE

Odwiedź naszą stronę z prośbą o informacje, aby poprosić o informacje o produkcie lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym poniżej.

NCSA - Ameryka Północna, Środkowa, Południowa i Kanada

Frank Brady Północny wschód USA

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Terytorium NY, NJ, PA, DE, MD, VA, DC, WV

Tom Jurus Północny wschód USA

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Terytorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon Master Północny wschód USA

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Terytorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA Południowo-Wschodnie

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terytorium GLIN. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Terytorium IL, IN, KY, OH, MI, WI

Steve Sherk Północno-zachodnie USA i Kanada

(971) 708-3988 steve.sherk@tvone.com

Terytorium AK, HI, ID, Północna Kalifornia, OR, WA, Kanada

Nick Frush Południowo-zachodnie i środkowe USA

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Terytorium AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Southern CA, UT, WY

Scott Kehoe Środkowo-południowe stany USA

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Terytorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

EMEA - Europa, Bliski Wschód, Afryka

Frithjof Becker Menedżer ds. Sprzedaży w regionie EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terytorium Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Turcja, Rosja, Afryka

Alan Greenfield Wielka Brytania, Irlandia, BeNeLux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terytorium Wielka Brytania, Irlandia, BeNeLux

Jon Hubery Skandynawia, Bliski Wschód, Indie

+44 7730 76 42 12 jon.hubery@tvone.com

Terytorium Skandynawia, Bliski Wschód, Indie

Evzen Zomer Europa Wschodnia

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terytorium Europa Wschodnia (bez Rosji)

APAC - Azja i Pacyfik

Ken Liu Menedżer ds. Sprzedaży w regionie APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terytorium Azja i Pacyfik

Davy Yang Południowe Chiny

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Terytorium Południowe Chiny

Luke Lu Północne Chiny

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Terytorium Północne Chiny

Colin Guo Wschodnie Chiny

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Terytorium Wschodnie Chiny

Jeśli chcesz zostać sprzedawcą, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym powyżej. O warunki kredytu proszę wypełnij ten formularz i prześlij do naszego działu kredytowego.

Aby zamówić sprzęt demonstracyjny w Ameryce Północnej, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym w celu omówienia swoich potrzeb. To formularz zgody będzie musiał zostać wypełniony i przesłany do urzędu do przetworzenia.