fbpx
English English

Zespół sprzedaży tvONE

Odwiedź naszą stronę z prośbą o informacje, aby poprosić o informacje o produkcie lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym poniżej.

NCSA - Ameryka Północna, Środkowa, Południowa i Kanada

Frank Brady Północny wschód USA

(215) 280-5279 janusz@hmassociates.net

Terytorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Północny wschód USA

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Terytorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Mistrz Sheldona Północny wschód USA

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Terytorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA Południowo-Wschodnie

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terytorium GLIN. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Terytorium IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush Południowo-zachodnie i środkowe USA

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Terytorium AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Southern CA, UT, WY

Scott Kehoe Środkowo-południowe stany USA

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Terytorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Roba Mightona Sprzedaż wewnętrzna w Kanadzie i Ameryce Północnej

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Terytorium Kanada

EMEA - Europa, Bliski Wschód, Afryka

Frithjof Becker Dyrektor Sprzedaży EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terytorium Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy

Alan Greenfield Wielka Brytania, Irlandia, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terytorium Wielka Brytania, Irlandia, Benelux

Jon Hubery Skandynawia, Bliski Wschód, Afryka, Indie

+ 44 7730 764212 joanna.hubery@tvone.com

Terytorium Skandynawia, Bliski Wschód, Afryka, Indie

Evzen Zomer Europa Wschodnia

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terytorium Europa Wschodnia, Turcja, Rosja

APAC - Azja i Pacyfik

Ken Liu Menedżer ds. Sprzedaży w regionie APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terytorium Azja i Pacyfik

Davy Yang Południowe Chiny

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Terytorium Południowe Chiny

Łukasz Lu Północne Chiny

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Terytorium Północne Chiny

Colin Guo Wschodnie Chiny

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Terytorium Wschodnie Chiny

Jeśli chcesz zostać sprzedawcą, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym powyżej. O warunki kredytu proszę wypełnij ten formularz i prześlij do naszego działu kredytowego.

Aby zamówić sprzęt demonstracyjny w Ameryce Północnej, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym w celu omówienia swoich potrzeb. To formularz zgody będzie musiał zostać wypełniony i przesłany do urzędu do przetworzenia.