fbpx
English English

tvONE salgsteam

Gå til siden for informasjonsforespørsel for å be om produktinformasjon eller kontakt selgeren nedenfor.

NCSA - Nord, Sentral, Sør-Amerika og Canada

Frank Brady Nordøst i USA

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Nordøst i USA

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Territorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon mester Nordøst i USA

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA sørøst

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Territorium AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman USAs Midtvest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Territorium IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush US Southwest & Central

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Territorium AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Sør-CA, UT, WY

Scott Kehoe US South Central

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Territorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Canada og Nord -Amerika Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Territorium Canada

EMEA - Europa, Midtøsten, Afrika

Frithjof Becker EMEA salgsdirektør

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Territorium Tyskland, Østerrike, Sveits, Frankrike, Spania, Portugal, Italia

Alan Greenfield Storbritannia, Irland, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Territorium Storbritannia, Irland, Benelux

Jon Hubery Skandinavia, Midtøsten, Afrika, India

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Territorium Skandinavia, Midtøsten, Afrika, India

Evzen Zomer Øst-Europa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Territorium Øst-Europa, Tyrkia, Russland

APAC - Asia-Stillehavet

Ken Liu APAC salgssjef

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Territorium Asia Pacific

Davy Yang Sør-Kina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Territorium Sør-Kina

Luke Lu Nord-Kina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Territorium Nord-Kina

Colin Guo Øst-Kina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Territorium Øst-Kina

Hvis du er interessert i å bli forhandler, kan du kontakte selgeren ovenfor. For kredittvilkår takk fyll ut dette skjemaet og send inn til kredittavdelingen vår.

For å be om demonstrasjonsutstyr i Nord-Amerika, vennligst kontakt din salgsrepresentant for å diskutere dine behov. Dette avtalsskjema må fylles ut og sendes til kontoret for behandling.