fbpx
English English

KVM Over IP

Krachtige KVM over IP

De ultieme schaalbare 4K60-oplossing zonder latentie. Pathfinder biedt een nul latency, 4K KVM-extensie en schakeloplossing. Breid 4K- en HD-bronnen uit via CAT- of glasvezelkabel om flexibele, brede KVM over IP-matrixoplossingen te creëren. Zeer schaalbaar, met tot 3,000+ hoogwaardige endpoints in één systeem, het is de perfecte oplossing voor bedrijfskritische controle en samenwerking. Pathfinder biedt plug-and-play-installatie zonder dat configuratie van eindpunten vereist is, noch met dure licentiekosten voor gebruikers.

  • Topologieën
  • Usability
  • Kenmerk Rijk
  • Flexibiliteit

LED 01

Directe verbinding point-to-point

Ervaar een geoptimaliseerde KVM over IP-ervaring met resoluties tot 4K60 4: 4: 4 en tot 20 km met volledig transparante USB 2.0-connectiviteit.

LED 01

Directe verbinding dual-head

Onze ingebouwde DisplayPort MST-splitter (Multi-Stream Transport) verbindt een enkele DisplayPort-bron wanneer u eenvoudig uw multi-head display-instellingen wilt uitbreiden.

LED 01

Grotere systemen

Onze eindpunten kunnen met een standaard netwerkswitch in een groot matrixsysteem worden geïntegreerd. Het schakelen tussen bediening is eenvoudig te realiseren via een OSD-menu op het scherm.

LED 01

Veilig Bestellen

Voorkom ongeautoriseerde toegang tot uw gegevens en zorg voor gegevensisolatie, zelfs op de grootste systemen met lokale en externe eindpunten.

LED 01

Nul Latency

Ervaar geen enkele muisvertraging in welke bedieningsmodus dan ook - dat is gegarandeerd.

LED 01

Licentievrij

Geen licentiekosten, geen moeilijk te beheren sleutels of dure controleservers.

LED 01

Uitgebreide desktops

Ervaar de vrijheid van uitgebreide desktops via één kabel met transparante USB 2.0 voor touchscreens en randapparatuur.

LED 01

CrossClick

Selecteer en bedien meerdere pc's met slechts één toetsenbord en muis voor meer efficiëntie en ergonomie.

LED 01

WindowView

Bekijk en bedien tot vier pc-bronnen op een enkele 4K-monitor zonder enige vertraging. U kunt ook besturingssystemen mixen en matchen met behulp van transparante USB 2.0.

LED 01

Mix & Match

Mix uw 1080p- en 4K-pc's om uw workflows vrij te maken in eenpersoonskamers, op meerdere verdiepingen of zelfs op hele campussen.

LED 01

Eenvoudige installatie

Geen systeemconfiguratie vereist, ongeacht uw systeemgrootte. Plug-and-play voor maximaal 3,000+ eindpunten - zo eenvoudig is het!

LED 01

Eenvoudig aan te sluiten

Beheer uw systeem vanaf een on-screen display, een intuïtieve besturingstoepassing of besturing door derden.

Filter producten

  • Schakel over naar de rasterlay-out
  • Swtich naar tafelindeling
Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-532

DVI KVM-decoder die maximaal 1920x1200 ondersteunt bij 1GB.

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-831

DisplayPort 1.2 KVM-encoder die maximaal 4096x2160 ondersteunt bij 10 GB.

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-832

DisplayPort 1.2 KVM-decoder die ondersteuning biedt voor maximaal 4096x2160 bij 10 GB.

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP voor MG-KVM-53x serie (100m)

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-5SM

Singlemode glasvezel-SFP voor MG-KVM-53x-serie (20 km)

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-5MM

Multimode glasvezel-SFP voor MG-KVM-53x-serie

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP voor MG-KVM-83x serie (30m)

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-8MM

Multimode glasvezel-SFP voor MG-KVM-83x-serie

Categorie: KVM over IP
SKU: MG-KVM-8SM

Singlemode glasvezel-SFP voor MG-KVM-83x-serie (10 km)