fbpx
English English

tvONE-verkoopteam

Bezoek onze pagina Informatie aanvragen om productinformatie aan te vragen of neem hieronder contact op met uw verkoopvertegenwoordiger.

NCSA - Noord-, Midden-, Zuid-Amerika en Canada

Frank Brady Noordoost-VS.

+215 (280) 5279 frank@hmassociates.net

Grondgebied NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Noordoost-VS.

+617 (686) 3015 tjurus@hmassociates.net

Grondgebied ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon-meester Noordoost-VS.

+609 (685) 2205 smaster@hmassociates.net

Grondgebied NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter VS Zuidoost

+860 (318) 6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Grondgebied AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

+859 (582) 7104 chuck.rayman@tvone.com

Grondgebied IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush VS West & Zuidwest

+405 (443) 8447 nick.frush@tvone.com

Grondgebied AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe US South Central

+940 (447) 2719 scott.kehoe@tvone.com

Grondgebied AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Canada en Noord-Amerika Inside Sales

+513 (323) 6512 rob.mighton@tvone.com

Grondgebied Canada

EMEA - Europa, Midden-Oosten, Afrika

Frithjof Becker Verkoopdirecteur EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Grondgebied Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië

Alan Greenfield VK, Ierland, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Grondgebied VK, Ierland, Benelux

Jon Hubery Scandinavië, Midden-Oosten, Afrika, India

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Grondgebied Scandinavië, Midden-Oosten, Afrika, India

Evzen Zomer Oost-Europa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Grondgebied Oost-Europa, Turkije, Rusland

Olivier Foy Frankrijk

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Grondgebied Frankrijk

APAC - Aziatisch-Pacifisch

Ken Liu APAC Verkoopmanager

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Grondgebied Aziatisch-Pacifisch

Davy Yang Zuid China

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Grondgebied Zuid China

Luke Lu Noord-China

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Grondgebied Noord-China

Colin Guo Oost-China

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Grondgebied Oost-China

Als u geïnteresseerd bent om wederverkoper te worden, neem dan contact op met uw verkoopvertegenwoordiger hierboven. Vul de aanvraag in voor kredietvoorwaarden hier.

Neem voor het aanvragen van demonstratieapparatuur in Noord-Amerika contact op met uw verkoopvertegenwoordiger om uw behoeften te bespreken. Deze overeenkomst formulier moet worden ingevuld en voor verwerking bij het kantoor worden ingediend.