fbpx
English English

tvONE-verkoopteam

Bezoek onze pagina Informatie aanvragen om productinformatie aan te vragen of neem hieronder contact op met uw verkoopvertegenwoordiger.

NCSA - Noord-, Midden-, Zuid-Amerika en Canada

Steve Tullo Directeur van Key Accounts

+908 (337) 6815 steve.tullo@tvone.com

Grondgebied VS, Canada

Frank Brady Noordoost-VS.

+215 (280) 5279 frank@hmassociates.net

Grondgebied NY, NJ, PA, DE, MD, VA, DC, WV

Tom Jurus Noordoost-VS.

+617 (686) 3015 tjurus@hmassociates.net

Grondgebied ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon-meester Noordoost-VS.

+609 (685) 2205 smaster@hmassociates.net

Grondgebied NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter VS Zuidoost

+860 (318) 6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Grondgebied AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

+859 (582) 7104 chuck.rayman@tvone.com

Grondgebied IL, IN, KY, OH, MI, WI

Steve Sherk VS Noordwest en Canada

+971 (708) 3988 steve.sherk@tvone.com

Grondgebied AK, HI, ID, Northern CA, OR, WA, Canada

Nick Frush US Southwest & Central

+405 (443) 8447 nick.frush@tvone.com

Grondgebied AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Zuid-CA, UT, WY

Scott Kehoe US South Central

+940 (447) 2719 scott.kehoe@tvone.com

Grondgebied AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

EMEA - Europa, Midden-Oosten, Afrika

Frithjof Becker EMEA Verkoopmanager

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Grondgebied Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Turkije, Rusland, Afrika

Alan Greenfield VK, Ierland, BeNeLux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Grondgebied VK, Ierland, BeNeLux

Jon Hubery Scandinavië, Midden-Oosten, India

+44 7730 76 42 12 jon.hubery@tvone.com

Grondgebied Scandinavië, Midden-Oosten, India

Evzen Zomer Oost-Europa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Grondgebied Oost Europa (excl. Rusland)

APAC - Aziatisch-Pacifisch

Ken Liu APAC Verkoopmanager

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Grondgebied Aziatisch-Pacifisch

Davy Yang Zuid China

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Grondgebied Zuid China

Luke Lu Noord-China

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Grondgebied Noord-China

Colin Guo Oost-China

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Grondgebied Oost-China

Als u geïnteresseerd bent om reseller te worden, neem dan contact op met uw bovenstaande verkoopvertegenwoordiger. Voor kredietvoorwaarden alstublieft vul dit formulier in en voorleggen aan onze kredietafdeling.

Neem voor het aanvragen van demonstratieapparatuur in Noord-Amerika contact op met uw verkoopvertegenwoordiger om uw behoeften te bespreken. Deze overeenkomst formulier moet worden ingevuld en voor verwerking bij het kantoor worden ingediend.