fbpx
English English

KVM Melalui IP

KVM berprestasi tinggi melalui IP

Penyelesaian latensi sifar tertinggi, berskala, 4K60. Pathfinder memberikan latensi sifar, sambungan KVM 4K dan penyelesaian pensuisan. Luaskan sumber 4K dan HD melalui kabel CAT atau Fiber untuk menghasilkan penyelesaian KVM yang lebih fleksibel melalui IP matriks. Sangat berskala, dengan hingga 3,000+ titik akhir berkualiti tinggi dalam satu sistem, ini adalah penyelesaian sempurna untuk kawalan dan kerjasama kritikal misi. Pathfinder menawarkan pemasangan plug and play tanpa konfigurasi titik akhir yang diperlukan, atau bayaran pelesenan pengguna yang mahal.

  • Topologi
  • Kebolehgunaan
  • Ciri Kaya
  • Fleksibiliti

LED 01

Hubungkan langsung ke titik

Alami pengalaman KVM melalui IP yang dioptimumkan dengan resolusi hingga 4K60 4: 4: 4 dan hingga 20Km dengan sambungan USB 2.0 yang telus sepenuhnya.

LED 01

Sambungan langsung dua kepala

Splitter DisplayPort MST (Multi-Stream Transport) terbina dalam kami menghubungkan satu sumber DisplayPort apabila anda perlu memperluaskan susunan paparan pelbagai kepala anda dengan mudah.

LED 01

Sistem yang lebih besar

Titik akhir kami dapat disatukan ke dalam sistem matriks besar menggunakan suis rangkaian standard. Peralihan kawalan dapat dicapai dengan mudah menggunakan menu OSD pada skrin.

LED 01

Selamat

Cegah akses tanpa kebenaran ke data anda dan pastikan pengasingan data bahkan di seluruh sistem terbesar dengan titik akhir tempatan dan jauh.

LED 01

Latensi Sifar

Jangan mengalami ketinggalan tetikus dalam mod operasi apa pun - itu dijamin.

LED 01

Tanpa lesen

Tanpa bayaran lesen, tidak perlu mengurus kunci atau pelayan kawalan yang mahal.

LED 01

Desktop Diperluas

Rasakan kebebasan desktop yang diperluas melalui satu kabel dengan USB 2.0 lutsinar untuk paparan skrin sentuh dan periferal.

LED 01

Silang Klik

Pilih dan kendalikan beberapa PC dengan hanya satu papan kekunci dan tetikus meningkatkan kecekapan dan ergonomi.

LED 01

Pandangan Tetingkap

Lihat dan kendalikan hingga empat sumber PC monitor 4K tunggal dengan latensi sifar dihidupkan. Anda juga boleh mencampurkan dan memadankan sistem operasi menggunakan USB 2.0 lutsinar.

LED 01

Mix & Match

Campurkan komputer 1080p dan 4K anda untuk membebaskan aliran kerja anda di bilik tunggal, di beberapa tingkat atau bahkan di seluruh kampus.

LED 01

Persediaan Mudah

Konfigurasi sistem sifar memerlukan apa sahaja saiz sistem anda. Pasangkan dan mainkan sehingga 3,000+ titik akhir - semudah itu!

LED 01

Mudah dihubungkan

Urus sistem anda dari paparan di skrin, aplikasi kawalan intuitif atau kawalan pihak ketiga.

Produk Penapis

iklan produk

  • Tukar ke susun atur grid
  • Susun atur ke susun atur jadual
SKU: MG-KVM-532

Decoder DVI KVM yang menyokong sehingga 1920x1200 pada 1GB.

SKU: MG-KVM-831

Pengekod DisplayPort 1.2 KVM yang menyokong hingga 4096x2160 pada 10GB.

SKU: MG-KVM-832

Decoder DisplayPort 1.2 KVM yang menyokong sehingga 4096x2160 pada 10GB.

SKU: MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP untuk siri MG-KVM-53x (100m)

SKU: MG-KVM-5SM

Singlemode fiber SFP untuk siri MG-KVM-53x (20km)

SKU: MG-KVM-5MM

Serat multimode SFP untuk siri MG-KVM-53x

SKU: MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP untuk siri MG-KVM-83x (30m)

SKU: MG-KVM-8MM

Serat multimode SFP untuk siri MG-KVM-83x

SKU: MG-KVM-8SM

Singlemode fiber SFP untuk siri MG-KVM-83x (10km)