fbpx
English English

Pasukan Jualan tvONE

Lawati halaman Permintaan Maklumat kami untuk meminta maklumat produk atau hubungi wakil penjualan anda di bawah.

NCSA - Utara, Tengah, Amerika Selatan & Kanada

Frank Brady AS Timur Laut

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Wilayah NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus AS Timur Laut

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Wilayah SAYA, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Tuan Sheldon AS Timur Laut

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Wilayah NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter AS Tenggara

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Wilayah AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Midwest AS

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Wilayah IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush Barat Daya & Tengah AS

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Wilayah AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, CA Selatan, UT, WY

Scott Kehoe Pusat Selatan AS

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Wilayah AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Penjualan Dalam Kanada dan Amerika Utara

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Wilayah Kanada

EMEA - Eropah, Timur Tengah, Afrika

Frithjof Becker Pengarah Jualan EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Wilayah Jerman, Austria, Switzerland, Perancis, Sepanyol, Portugal, Itali

Alan Greenfield UK, Ireland, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Wilayah UK, Ireland, Benelux

Jon Hubery Scandinavia, Timur Tengah, Afrika, India

+ 44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Wilayah Scandinavia, Timur Tengah, Afrika, India

Evzen Zomer Eropah Timur

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Wilayah Eropah Timur, Turki, Rusia

APAC - Asia Pasifik

Ken Liu Pengurus Jualan APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Wilayah Asia Pasifik

Davy Yang China Selatan

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Wilayah China Selatan

Luke Lu China Utara

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Wilayah China Utara

Colin Guo Timur China

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Wilayah Timur China

Sekiranya anda berminat untuk menjadi penjual semula, sila hubungi wakil jualan anda di atas. Untuk syarat kredit sila lengkapkan borang ini dan serahkan kepada jabatan kredit kami.

Untuk meminta peralatan demonstrasi di Amerika Utara, sila hubungi wakil jualan anda untuk membincangkan keperluan anda. Ini borang perjanjian perlu dilengkapkan dan diserahkan ke pejabat untuk diproses.