fbpx
English English

tvONE értékesítési csapat

Látogassa meg az Információ kérés oldalt termékinformációk kéréséhez, vagy vegye fel a kapcsolatot az alábbi értékesítési képviselővel.

NCSA - Észak-, Közép-, Dél-Amerika és Kanada

Frank Brady USA északkeleti

(215) 280 5279 frank@hmassociates.net

Terület NY, NJ, PA, DE, MD, VA, DC, WV

Tom Jurus USA északkeleti

(617) 686 3015 tjurus@hmassociates.net

Terület ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon mester USA északkeleti

(609) 685 2205 smaster@hmassociates.net

Terület NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA délkeleti része

(860) 318 6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terület AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman USA középnyugati része

(859) 582 7104 chuck.rayman@tvone.com

Terület IL, IN, KY, OH, MI, WI

Steve Sherk USA északnyugati és Kanada

(971) 708 3988 steve.sherk@tvone.com

Terület AK, HI, ID, Észak-Kalifornia, OR, WA, Kanada

Nick Frush USA délnyugati és középső része

(405) 443 8447 nick.frush@tvone.com

Terület AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Dél-CA, UT, WY

Scott Kehoe USA déli középső része

(940) 447 2719 scott.kehoe@tvone.com

Terület AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

EMEA - Európa, Közel-Kelet, Afrika

Frithjof Becker EMEA értékesítési igazgató

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terület Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Olaszország

Alan Greenfield Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terület Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

Jon Hubery Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Terület Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

Evzen Zomer Kelet-Európa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terület Kelet-Európa, Törökország, Oroszország

APAC - Ázsia és Csendes-óceán

Ken Liu APAC értékesítési vezető

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terület Ázsia

Davy Yang Dél-Kína

+ 86-150-1353 6969- davy.yang@tvone.com

Terület Dél-Kína

Luke Lu Észak-Kína

+ 86-135-8157 2146- luke.lu@tvone.com

Terület Észak-Kína

Colin Guo Kelet-Kína

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Terület Kelet-Kína

Ha viszonteladóvá kíván válni, kérjük, lépjen kapcsolatba a fenti értékesítési képviselővel. A hitelfeltételeket kérjük töltse ki ezt az űrlapot és benyújtja hitel osztályunknak.

Ha Észak-Amerikában szeretne demonstrációs felszerelést kérni, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az értékesítési képviselővel, hogy megbeszélje az Ön igényeit. Ez megállapodás formája ki kell tölteni és be kell nyújtani az irodához feldolgozás céljából.