fbpx
English English

tvONE értékesítési csapat

Látogassa meg az Információ kérés oldalt termékinformációk kéréséhez, vagy vegye fel a kapcsolatot az alábbi értékesítési képviselővel.

NCSA - Észak-, Közép-, Dél-Amerika és Kanada

Schuster Vince Értékesítési alelnök, Amerika

(513) 323-6528 vince.schuster@tvone.com

Terület US

Jonathan Begleiter USA délkeleti része

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terület AL. FL, GA, NC, SC, VA

Chuck Rayman USA középnyugati része

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Terület IA, IL, IN, MI, MN, ND, NE, SD, WI

Nick Frush USA nyugat és délnyugat

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Terület AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe USA déli középső része

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Terület AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada és Észak -Amerika Belső értékesítés

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Terület ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Brandon Jaehne USA Közép-Kelet

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

Terület IN, KY, OH, TN

Mitch Rosenberg Vállalkozásfejlesztési és Speciális Ügyfélmenedzser

(469) 343-9044 mitch.rosenberg@tvone.com

Terület Americas

EMEA - Európa, Közel-Kelet, Afrika

Frithjof Becker EMEA értékesítési igazgató

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terület Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Olaszország

Alan Greenfield Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terület Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

Jon Hubery Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Terület Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

Evzen Zomer Kelet-Európa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terület Kelet-Európa, Törökország, Oroszország

Olivier Foy Franciaország

+ 33 6 03 47 90 08 olivier.foy@tvone.com

Terület Franciaország

Tom Etra Egyesült Királyság, Írország, MEA, APAC

+ 44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Terület Egyesült Királyság, Írország, MEA, APAC

APAC - Ázsia és Csendes-óceán

Ken Liu APAC értékesítési vezető

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terület Ázsia

Rocky Seo Koreai értékesítési vezető

+82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Terület Korea

Davy Yang Dél-Kína

+86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Terület Dél-Kína

Luke Lu Észak- és Kelet-Kína

+86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Terület Észak- és Kelet-Kína

Ha viszonteladó szeretne lenni, forduljon a fenti értékesítési képviselőjéhez. A hitelfeltételekért kérjük, töltse ki a kérelmet itt.

Ha Észak-Amerikában szeretne demonstrációs felszerelést kérni, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az értékesítési képviselővel, hogy megbeszélje az Ön igényeit. Ez megállapodás formája ki kell tölteni és be kell nyújtani az irodához feldolgozás céljából.