fbpx
English English

tvONE értékesítési csapat

Látogassa meg az Információ kérés oldalt termékinformációk kéréséhez, vagy vegye fel a kapcsolatot az alábbi értékesítési képviselővel.

NCSA - Észak-, Közép-, Dél-Amerika és Kanada

Frank Brady USA északkeleti

(215) 280 5279 frank@hmassociates.net

Terület NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus USA északkeleti

(617) 686 3015 tjurus@hmassociates.net

Terület ME, VT, NH, MA, RI, CT, NY

Sheldon mester USA északkeleti

(609) 685 2205 smaster@hmassociates.net

Terület NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA délkeleti része

(860) 318 6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Terület AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman USA középnyugati része

(859) 582 7104 chuck.rayman@tvone.com

Terület IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush USA nyugat és délnyugat

(405) 443 8447 nick.frush@tvone.com

Terület AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe USA déli középső része

(940) 447 2719 scott.kehoe@tvone.com

Terület AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada és Észak -Amerika Belső értékesítés

(513) 323 6512 rob.mighton@tvone.com

Terület Kanada

EMEA - Európa, Közel-Kelet, Afrika

Frithjof Becker EMEA értékesítési igazgató

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Terület Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Olaszország

Alan Greenfield Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Terület Egyesült Királyság, Írország, Benelux államok

Jon Hubery Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Terület Skandinávia, Közel-Kelet, Afrika, India

Evzen Zomer Kelet-Európa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Terület Kelet-Európa, Törökország, Oroszország

Olivier Foy Franciaország

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Terület Franciaország

APAC - Ázsia és Csendes-óceán

Ken Liu APAC értékesítési vezető

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Terület Ázsia

Davy Yang Dél-Kína

+86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Terület Dél-Kína

Luke Lu Észak-Kína

+86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Terület Észak-Kína

Colin Guo Kelet-Kína

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Terület Kelet-Kína

Ha viszonteladó szeretne lenni, forduljon a fenti értékesítési képviselőjéhez. A hitelfeltételekért kérjük, töltse ki a kérelmet itt.

Ha Észak-Amerikában szeretne demonstrációs felszerelést kérni, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az értékesítési képviselővel, hogy megbeszélje az Ön igényeit. Ez megállapodás formája ki kell tölteni és be kell nyújtani az irodához feldolgozás céljából.