fbpx
English English

tvONE prodajni tim

Posjetite našu stranicu zahtjeva za informacijama da biste zatražili informacije o proizvodu ili kontaktirajte svog prodajnog predstavnika u nastavku.

NCSA - Sjeverna, Srednja, Južna Amerika i Kanada

Frank Brady SAD sjeveroistok

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Teritorija NY, NJ, PA, DE, MD, VA, DC, WV

Tom Jurus SAD sjeveroistok

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Teritorija ME, VT, NH, MA, RI, CT, država NY

Učitelj Sheldon SAD sjeveroistok

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Teritorija NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter Američki jugoistok

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Teritorija AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Srednji zapad SAD-a

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Teritorija IL, IN, KY, OH, MI, WI

Steve Sherk SAD sjeverozapad i Kanada

(971) 708-3988 steve.sherk@tvone.com

Teritorija AK, HI, ID, sjeverni CA, OR, WA, Kanada

Nick Frush Jugozapadni i Središnji SAD

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Teritorija AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, južni CA, UT, WY

Scott Kehoe Američki Južni Središnji

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Teritorija AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Unutarnja prodaja

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

EMEA - Europa, Bliski Istok, Afrika

Frithjof Becker Voditelj prodaje EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Teritorija Njemačka, Austrija, Švicarska, Francuska, Španjolska, Portugal, Italija, Turska, Rusija, Afrika

Alan Greenfield UK, Irska, BeNeLux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Teritorija UK, Irska, BeNeLux

Jon Hubery Skandinavija, Bliski Istok, Indija

+ 44 7730 76 42 12 jon.hubery@tvone.com

Teritorija Skandinavija, Bliski Istok, Indija

Evzen Zomer Istočna Europa

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Teritorija Istočna Europa (bez Rusije)

APAC - Azijski Pacifik

Ken Liu Voditelj prodaje APAC-a

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Teritorija Azija i Pacifik

Davy Yang Južna Kina

+382-69-514-878 davy.yang@tvone.com

Teritorija Južna Kina

Luka Lu Sjeverna Kina

+382-69-514-878 luke.lu@tvone.com

Teritorija Sjeverna Kina

Colin Guo Istočna Kina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Teritorija Istočna Kina

Ako želite postati prodavač, obratite se gore navedenom prodajnom predstavniku. Za uvjete kredita popunite ovaj obrazac i predati našem kreditnom odjelu.

Da biste zatražili demonstracijsku opremu u Sjevernoj Americi, kontaktirajte svog prodajnog predstavnika kako biste razgovarali o svojim potrebama. Ovaj obrazac sporazuma morat će se dovršiti i predati uredu na obradu.