fbpx
English English

tvONE prodajni tim

Posjetite našu stranicu zahtjeva za informacijama da biste zatražili informacije o proizvodu ili kontaktirajte svog prodajnog predstavnika u nastavku.

NCSA - Sjeverna, Srednja, Južna Amerika i Kanada

Paul Streffon NCSA direktor prodaje

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Teritorija NCSA

Frank Brady SAD sjeveroistok

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Teritorija NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter Američki jugoistok

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Teritorija AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Srednji zapad SAD-a

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Teritorija IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush Zapad i jugozapad SAD-a

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Teritorija AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe Američki Južni Središnji

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Teritorija AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Unutarnja prodaja Kanade i Sjeverne Amerike

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Teritorija ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Lisa Mekmaysy Business Development Manager

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Michael Thomas Inside Sales Associate

(513) 323-6607 michael.thomas@tvone.com

Brandon Jaehne Inside Sales Associate

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

EMEA - Europa, Bliski Istok, Afrika

Frithjof Becker Direktor prodaje EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Teritorija Njemačka, Austrija, Švicarska, Francuska, Španjolska, Portugal, Italija

Alan Greenfield Velika Britanija, Irska, Beneluks

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Teritorija Velika Britanija, Irska, Beneluks

Jon Hubery Skandinavija, Bliski Istok, Afrika, Indija

+ 44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Teritorija Skandinavija, Bliski Istok, Afrika, Indija

Evzen Zomer Istočna Europa

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Teritorija Istočna Europa, Turska, Rusija

Olivier Foy Francuske

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Teritorija Francuske

Tom Etra UK, Irska, MEA, APAC

+ 44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Teritorija UK, Irska, MEA, APAC

APAC - Azijski Pacifik

Ken Liu Voditelj prodaje APAC-a

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Teritorija Azija i Pacifik

Rocky SEO Voditelj prodaje u Koreji

+382-69-514-878 rocky.seo@tvone.com

Teritorija Koreja

Davy Yang Južna Kina

+382-69-514-878 davy.yang@tvone.com

Teritorija Južna Kina

Luka Lu Sjeverna Kina

+382-69-514-878 luke.lu@tvone.com

Teritorija Sjeverna Kina

Colin Guo Istočna Kina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Teritorija Istočna Kina

Ako ste zainteresirani postati prodavač, obratite se gore navedenom prodajnom predstavniku. Za uvjete kredita ispunite zahtjev ovdje.

Da biste zatražili demonstracijsku opremu u Sjevernoj Americi, kontaktirajte svog prodajnog predstavnika kako biste razgovarali o svojim potrebama. Ovaj obrazac sporazuma morat će se dovršiti i predati uredu na obradu.