fbpx
English English

KVM Thar IP

Táirgí Scagaire

  • Athraigh go leagan amach na heangaí
  • Téigh go leagan amach an tábla
Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG- KVM-531

Ionchódóir DVI KVM a thacaíonn le suas le 1920x1200 ag 1GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG- KVM-532

Díchódóir DVI KVM a thacaíonn le suas le 1920x1200 ag 1GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG- KVM-831

Ionchódóir DisplayPort 1.2 KVM a thacaíonn le suas le 4096x2160 ag 10GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG- KVM-832

Díchódóir DisplayPort 1.2 KVM a thacaíonn le suas le 4096x2160 ag 10GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP do shraith MG-KVM-53x (100m)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5SM

SFP snáithín singlemode do shraith MG-KVM-53x (20km)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5MM

SFP snáithín ilmhód do shraith MG-KVM-53x

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP do shraith MG-KVM-83x (30m)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8MM

SFP snáithín ilmhód do shraith MG-KVM-83x

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8SM

SFP snáithín singlemode do shraith MG-KVM-83x (10km)