fbpx
English English

KVM Thar IP

KVM ardfheidhmíochta thar IP

An réiteach deiridh latency nialasach, inscálaithe, 4K60. Soláthraíonn Pathfinder tuaslagán latency nialasach, síneadh 4K KVM agus lascadh. Foinsí 4K agus HD a leathnú trí chábla CAT nó Snáithín chun KVM solúbtha, leathan a chruthú thar réitigh maitrís IP. Fíor-inscálaithe, le suas le 3,000+ críochphointe ardchaighdeáin i gcóras amháin, is é an réiteach foirfe é do rialú criticiúil misin agus do chomhoibriú. Cuireann Pathfinder breiseán agus súgradh ar bun gan aon chumraíocht de na críochphointí a theastaíonn, ná aon táillí costasacha ceadúnaithe úsáideora.

  • Topology
  • Usability
  • Gné Rich
  • Solúbthacht

Faoi stiúir 01

Ceangail pointe go pointe

Faigh taithí ar KVM optamaithe thar eispéireas IP le rúin suas le 4K60 4: 4: 4 agus suas le 20Km le nascacht USB 2.0 atá go hiomlán trédhearcach.

Faoi stiúir 01

Ceangail dé-cheann díreach

Nascann ár scoilteoir DisplayPort MST (Iompar Il-Sruth) foinse DisplayPort amháin nuair is gá duit do shocruithe taispeána il-cheann a leathnú go héasca.

Faoi stiúir 01

Córais níos mó

Is féidir ár bpointí deiridh a chomhtháthú i gcóras mór maitrís trí lasc caighdeánach líonra a úsáid. Is furasta an rialú aistrithe a bhaint amach trí roghchlár OSD ar an scáileán a úsáid.

Faoi stiúir 01

Secure

Cosc a chur ar rochtain neamhúdaraithe ar do chuid sonraí agus aonrú sonraí a chinntiú fiú ar fud na gcóras is mó le pointí deiridh áitiúla agus iargúlta.

Faoi stiúir 01

Neamhchlaontacht

Ná bíodh aon mhoill luch ar bith agat ar bhealach ar bith - tá sé sin ráthaithe.

Faoi stiúir 01

Saor ó cheadúnas

Gan aon táillí ceadúnais, gan aon eochracha atá deacair a bhainistiú ná freastalaithe rialaithe costasacha.

Faoi stiúir 01

Deasc Leathnaithe

Faigh taithí ar shaoirse deasc leathnaithe thar chábla amháin le USB 2.0 trédhearcach le haghaidh taispeántais scáileáin tadhaill agus forimeallach.

Faoi stiúir 01

CrossClick

Roghnaigh agus rialaigh roinnt ríomhairí pearsanta gan ach méarchlár agus luch amháin a threisíonn éifeachtúlacht agus eirgeanamaíocht.

Faoi stiúir 01

FuinneogView

Monatóir 4K amháin a fheiceáil agus a rialú gan aon latency nialasach air. Is féidir leat córais oibriúcháin a mheascadh agus a mheaitseáil trí USB 2.0 trédhearcach a úsáid.

Faoi stiúir 01

Measc & Meaitseáil

Measc do ríomhairí pearsanta 1080p agus 4K chun do shreafaí oibre a shaoradh i seomraí singil, ar fud iliomad urlár nó fiú ar fud na gcampas iomlán.

Faoi stiúir 01

Socrú Simplí

Cumraíocht nialais de dhíth cibé méid do chórais. Breiseán agus imirt ar feadh suas le 3,000+ pointe deiridh - tá sé chomh furasta sin!

Faoi stiúir 01

Éasca le Ceangal

Bainistigh do chóras ó thaispeántas ar an scáileán, feidhmchlár rialaithe iomasach nó rialú tríú páirtí.

Táirgí Scagaire

  • Athraigh go leagan amach na heangaí
  • Swtich go leagan amach an tábla
Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-532

Díchódóir DVI KVM a thacaíonn le suas le 1920x1200 ag 1GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-831

Ionchódóir DisplayPort 1.2 KVM a thacaíonn le suas le 4096x2160 ag 10GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-832

Díchódóir DisplayPort 1.2 KVM a thacaíonn le suas le 4096x2160 ag 10GB.

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5CPR

RJ45 1G SFP do shraith MG-KVM-53x (100m)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5SM

SFP snáithín singlemode do shraith MG-KVM-53x (20km)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-5MM

SFP snáithín ilmhód do shraith MG-KVM-53x

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8CPR

RJ45 10G SFP do shraith MG-KVM-83x (30m)

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8MM

SFP snáithín ilmhód do shraith MG-KVM-83x

Catagóir: KVM Thar IP
SKU: MG-KVM-8SM

SFP snáithín singlemode do shraith MG-KVM-83x (10km)