fbpx
English English

Foireann Díolacháin tvONE

Tabhair cuairt ar ár leathanach um Iarratas ar Fhaisnéis chun faisnéis faoi tháirgí a iarraidh nó téigh i dteagmháil le d’ionadaí díolacháin thíos.

NCSA - Thuaidh, Lár, Meiriceá Theas & Ceanada

Vince Schuster Leas-Uachtarán Díolacháin, Meiriceá

(513) 323-6528 vince.schuster@tvone.com

Críoch US

Frank Brady Oirthuaisceart na SA

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Críoch NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter Oirdheisceart na SA

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Críoch AL. FL, GA, NC, SC, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Críoch IA, IL, IN, MI, MN, ND, NE, SD, WI

Nick Frustrach SAM Thiar & Iardheisceart

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Críoch AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe Lár Theas na SA

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Críoch AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Díolacháin Taobh istigh Ceanada agus Meiriceá Thuaidh

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Críoch ME, VT, NH, MA, RI, CT, Ceanada

Brandon Jaehne US Lár Thoir

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

Críoch IN, KY, OH, TN

Mitch Rosenberg Bainisteoir Forbartha Gnó agus Cuntas Speisialta

(469) 343-9044 mich.rosenberg@tvone.com

Críoch Mheiriceá

EMEA - an Eoraip, an Meánoirthear, an Afraic

Frithjof Becker Stiúrthóir Díolacháin GLE

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Críoch An Ghearmáin, an Ostair, an Eilvéis, an Fhrainc, an Spáinn, an Phortaingéil, an Iodáil

Alan Greenfield RA, Éire, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Críoch RA, Éire, Benelux

Jon Hubery Críoch Lochlann, an Meánoirthear, an Afraic, an India

+ 44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Críoch Críoch Lochlann, an Meánoirthear, an Afraic, an India

Zomer olc Oirthear na hEorpa

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Críoch Oirthear na hEorpa, an Tuirc, an Rúis

Olivier Foy France

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Críoch France

Tom Étra An Ríocht Aontaithe, Éire, MEA, APAC

+ 44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Críoch An Ríocht Aontaithe, Éire, MEA, APAC

APAC - Áise an Aigéin Chiúin

Ken Liu Bainisteoir Díolacháin APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Críoch Asia Pacific

Rocky Seo Bainisteoir Díolacháin Chóiré

+ 82-10-5143 1134- rocky.seo@tvone.com

Críoch An Chóiré

Davy Yang Deisceart na Síne

+ 86-150-1353 6969- davy.yang@tvone.com

Críoch Deisceart na Síne

Lúcás Lu Tuaisceart & Oirthear na Síne

+ 86-135-8157 2146- luke.lu@tvone.com

Críoch Tuaisceart & Oirthear na Síne

Má tá suim agat a bheith i d’athdhíoltóir, déan teagmháil le d’ionadaí díolacháin thuas. Maidir le téarmaí creidmheasa, líon isteach an t-iarratas le do thoil anseo.

Chun trealamh taispeána a iarraidh i Meiriceá Thuaidh, téigh i dteagmháil le d’ionadaí díolacháin le do thoil chun do chuid riachtanas a phlé. Seo foirm chomhaontaithe caithfear é a chomhlánú agus a chur faoi bhráid na hoifige lena phróiseáil.