fbpx
English English

Foireann Díolacháin tvONE

Tabhair cuairt ar ár leathanach um Iarratas ar Fhaisnéis chun faisnéis faoi tháirgí a iarraidh nó téigh i dteagmháil le d’ionadaí díolacháin thíos.

NCSA - Thuaidh, Lár, Meiriceá Theas & Ceanada

Frank Brady Oirthuaisceart na SA

(215) 280 5279- frank@hmassociates.net

Críoch NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Oirthuaisceart na SA

(617) 686 3015- tjurus@hmassociates.net

Críoch ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Máistir Sheldon Oirthuaisceart na SA

(609) 685 2205- smaster@hmassociates.net

Críoch NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter Oirdheisceart na SA

(860) 318 6301- jonathan.begleiter@tvone.com

Críoch AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582 7104- chuck.rayman@tvone.com

Críoch IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush SAM Thiar Theas & Lár

(405) 443 8447- nick.frush@tvone.com

Críoch AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, CA an Deiscirt, UT, WY

Scott Kehoe Lár Theas na SA

(940) 447 2719- scott.kehoe@tvone.com

Críoch AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Díolacháin Taobh istigh Ceanada agus Meiriceá Thuaidh

(513) 323 6512- rob.mighton@tvone.com

Críoch Ceanada

EMEA - an Eoraip, an Meánoirthear, an Afraic

Frithjof Becker Stiúrthóir Díolacháin GLE

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Críoch An Ghearmáin, an Ostair, an Eilvéis, an Fhrainc, an Spáinn, an Phortaingéil, an Iodáil

Alan Greenfield RA, Éire, Benelux

+ 44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Críoch RA, Éire, Benelux

Jon Hubery Críoch Lochlann, an Meánoirthear, an Afraic, an India

+ 44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Críoch Críoch Lochlann, an Meánoirthear, an Afraic, an India

Zomer olc Oirthear na hEorpa

+ 420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Críoch Oirthear na hEorpa, an Tuirc, an Rúis

APAC - Áise an Aigéin Chiúin

Ken Liu Bainisteoir Díolacháin APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Críoch Asia Pacific

Davy Yang Deisceart na Síne

+ 86-150-1353 6969- davy.yang@tvone.com

Críoch Deisceart na Síne

Lúcás Lu Tuaisceart na Síne

+ 86-135-8157 2146- luke.lu@tvone.com

Críoch Tuaisceart na Síne

Colin Guo Oirthear na Síne

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Críoch Oirthear na Síne

Má tá suim agat a bheith i d’athdhíoltóir, déan teagmháil le d’ionadaí díolacháin thuas. Le haghaidh téarmaí creidmheasa le do thoil comhlánaigh an fhoirm seo agus a chur faoi bhráid ár roinn creidmheasa.

Chun trealamh taispeána a iarraidh i Meiriceá Thuaidh, téigh i dteagmháil le d’ionadaí díolacháin le do thoil chun do chuid riachtanas a phlé. Seo foirm chomhaontaithe caithfear é a chomhlánú agus a chur faoi bhráid na hoifige lena phróiseáil.