fbpx

tvONE-myyntitiimi

Käy tietopyyntösivullamme saadaksesi tuotetietoja tai ota yhteyttä alla olevaan myyntiedustajaasi.

NCSA - Pohjois-, Keski-, Etelä-Amerikka ja Kanada

Paul Streffon NCSA:n myyntijohtaja

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Alue NCSA

Frank Brady USA Koillis

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Alue NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter Yhdysvaltain kaakkoisosa

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Alue AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Yhdysvaltain keskilänsi

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Alue IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush USA:n länsi ja lounainen

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Alue AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe Yhdysvaltain eteläinen keskiosa

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Alue AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada ja Pohjois -Amerikka Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Alue ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Lisa Mekmaysy Business Development Manager

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Michael Thomas Sisäinen myyntiassistentti

(513) 323-6607 michael.thomas@tvone.com

Brandon Jaehne Sisäinen myyntiassistentti

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

EMEA - Eurooppa, Lähi-itä, Afrikka

Frithjof Becker EMEA: n myyntijohtaja

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Alue Saksa, Itävalta, Sveitsi, Ranska, Espanja, Portugali, Italia

Alan Greenfield Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Alue Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

Jon Hubery Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Alue Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

Evzen Zomer Itä-Eurooppa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Alue Itä-Eurooppa, Turkki, Venäjä

Olivier Foy Ranska

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Alue Ranska

Tom Etra Iso-Britannia, Irlanti, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Alue Iso-Britannia, Irlanti, MEA, APAC

APAC - Aasian ja Tyynenmeren alue

Ken Liu APAC-myyntipäällikkö

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Alue Aasian ja Tyynenmeren

Rocky Seo Korean myyntipäällikkö

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Alue Korea

Davy Yang Etelä-Kiina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Alue Etelä-Kiina

Luukas Lu Pohjois-Kiina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Alue Pohjois-Kiina

Colin Guo Itä-Kiina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Alue Itä-Kiina

Jos olet kiinnostunut jälleenmyyjästä, ota yhteyttä yllä olevaan myyntiedustajaasi. Luottoehtoja varten täytä hakemus tätä.

Jos haluat pyytää esittelylaitteita Pohjois-Amerikassa, ota yhteyttä myyntiedustajaasi keskustellaksesi tarpeistasi. Tämä sopimuslomake on täytettävä ja toimitettava toimistoon käsittelyä varten.