fbpx
English English

tvONE-myyntitiimi

Käy tietopyyntösivullamme saadaksesi tuotetietoja tai ota yhteyttä alla olevaan myyntiedustajaasi.

NCSA - Pohjois-, Keski-, Etelä-Amerikka ja Kanada

Vince Schuster Myyntijohtaja, Amerikka

(513) 323-6528 vince.schuster@tvone.com

Alue US

Jonathan Begleiter Yhdysvaltain kaakkoisosa

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Alue AL. FL, GA, NC, SC, VA

Chuck Rayman Yhdysvaltain keskilänsi

(630) 417-9571 chuck.rayman@tvone.com

Alue IA, IL, IN, MI, MN, ND, NE, SD, WI

Nick Frush USA:n länsi ja lounainen

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Alue AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe Yhdysvaltain eteläinen keskiosa

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Alue AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada ja Pohjois -Amerikka Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Alue ME, VT, NH, MA, RI, CT, Kanada

Brandon Jaehne Yhdysvaltain Keski-itä

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

Alue IN, KY, OH, TN

Mitch Rosenberg Liiketoiminnan kehitys- ja erityisasiakaspäällikkö

(469) 343-9044 mitch.rosenberg@tvone.com

Alue Amerikka

Jim Reinhardt USA Koillis

(631) 901-9709 jim.reinhardt@tvone.com

Alue CT, MA, NH, NJ, NY, ME, RI, VT

Mitch Klein USA:n Keski-Atlantti

(301) 412-8062 mitch.klein@tvone.com

Alue PA, DE, DC, MD, NJ, VA

EMEA - Eurooppa, Lähi-itä, Afrikka

Alan Greenfield Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Alue Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

Jon Hubery Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Alue Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

Evzen Zomer Itä-Eurooppa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Alue Itä-Eurooppa, Turkki, Venäjä, Italia

Olivier Foy Ranska

+ 33 6 03 47 90 08 olivier.foy@tvone.com

Alue Ranska, Espanja, Portugali

Tom Etra Iso-Britannia, Irlanti, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Alue Iso-Britannia, Irlanti, MEA, APAC

Amit Singh Intia

+ 91 9930108676 amit.singh@tvone.com

Alue Intia

APAC - Aasian ja Tyynenmeren alue

Ken Liu APAC-myyntipäällikkö

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Alue Aasian ja Tyynenmeren

Rocky Seo Korean myyntipäällikkö

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Alue Korea

Davy Yang Etelä-Kiina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Alue Etelä-Kiina

Luukas Lu Pohjois- ja Itä-Kiina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Alue Pohjois- ja Itä-Kiina

Jos olet kiinnostunut jälleenmyyjästä, ota yhteyttä yllä olevaan myyntiedustajaasi. Luottoehtoja varten täytä hakemus tätä.

Jos haluat pyytää esittelylaitteita Pohjois-Amerikassa, ota yhteyttä myyntiedustajaasi keskustellaksesi tarpeistasi. Tämä sopimuslomake on täytettävä ja toimitettava toimistoon käsittelyä varten.