fbpx
English English

tvONE-myyntitiimi

Käy tietopyyntösivullamme saadaksesi tuotetietoja tai ota yhteyttä alla olevaan myyntiedustajaasi.

NCSA - Pohjois-, Keski-, Etelä-Amerikka ja Kanada

Frank Brady USA Koillis

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Alue NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus USA Koillis

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Alue ME, VT, NH, MA, RI, CT, Yläosa NY

Sheldonin mestari USA Koillis

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Alue NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter Yhdysvaltain kaakkoisosa

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Alue AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman Yhdysvaltain keskilänsi

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Alue IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush Yhdysvaltain lounais- ja keskiosa

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Alue AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Etelä-Kalifornia, UT, WY

Scott Kehoe Yhdysvaltain eteläinen keskiosa

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Alue AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada ja Pohjois -Amerikka Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Alue Kanada

EMEA - Eurooppa, Lähi-itä, Afrikka

Frithjof Becker EMEA: n myyntijohtaja

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Alue Saksa, Itävalta, Sveitsi, Ranska, Espanja, Portugali, Italia

Alan Greenfield Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Alue Iso-Britannia, Irlanti, Benelux-maat

Jon Hubery Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Alue Skandinavia, Lähi-itä, Afrikka, Intia

Evzen Zomer Itä-Eurooppa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Alue Itä-Eurooppa, Turkki, Venäjä

APAC - Aasian ja Tyynenmeren alue

Ken Liu APAC-myyntipäällikkö

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Alue Aasian ja Tyynenmeren

Davy Yang Etelä-Kiina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Alue Etelä-Kiina

Luukas Lu Pohjois-Kiina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Alue Pohjois-Kiina

Colin Guo Itä-Kiina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Alue Itä-Kiina

Jos olet kiinnostunut jälleenmyyjäksi, ota yhteyttä yllä olevaan myyntiedustajaasi. Luottoehdoista täytä tämä lomake ja lähetä luotto-osastollemme.

Jos haluat pyytää esittelylaitteita Pohjois-Amerikassa, ota yhteyttä myyntiedustajaasi keskustellaksesi tarpeistasi. Tämä sopimuslomake on täytettävä ja toimitettava toimistoon käsittelyä varten.