fbpx
English English

tvONE salgsteam

Besøg vores informationsanmodningsside for at anmode om produktinformation eller kontakt din salgsrepræsentant nedenfor.

NCSA - Nord-, Central-, Sydamerika og Canada

Paul Streffon NCSA salgsdirektør

(513) 323-6528 paul.streffon@tvone.com

Territorium NCSA

Frank Brady USA nordøst

(215) 280-5279 frank.brady@tvone.com

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, WV, DC

Jonathan Begleiter US Sydøst

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Territorium AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Territorium IA, IL, IN, KY, MI, MN, ND, NE, OH, SD, WI

Nick Frush USA vest og sydvest

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Territorium AK, AZ, CA, CO, HI, ID, MT, NV, OR, UT, WA, WY

Scott Kehoe US South Central

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Territorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Canada og Nordamerika Inside Sales

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Territorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Canada

Lisa Mekmaysy Business Development Manager

(513) 323-6552 lisa.mekmaysy@tvone.com

Michael Thomas Inside Sales Associate

(513) 323-6607 michael.thomas@tvone.com

Brandon Jaehne Inside Sales Associate

(513) 323-6609 brandon.jaehne@tvone.com

EMEA - Europa, Mellemøsten, Afrika

Frithjof Becker EMEA salgsdirektør

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Territorium Tyskland, Østrig, Schweiz, Frankrig, Spanien, Portugal, Italien

Alan Greenfield Storbritannien, Irland, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Territorium Storbritannien, Irland, Benelux

Jon Hubery Skandinavien, Mellemøsten, Afrika, Indien

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Territorium Skandinavien, Mellemøsten, Afrika, Indien

Evzen Zomer Østeuropa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Territorium Østeuropa, Tyrkiet, Rusland

Olivier Foy Fransk vin

+ 33 1 89 54 63 84 olivier.foy@tvone.com

Territorium Fransk vin

Tom Etra Storbritannien, Irland, MEA, APAC

+44 203 301 4561 tom.etra@tvone,com

Territorium Storbritannien, Irland, MEA, APAC

APAC - Asien og Stillehavet

Ken Liu APAC salgschef

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Territorium Asia Pacific

Rocky SEO Korea salgschef

+ 82-10-5143-1134 rocky.seo@tvone.com

Territorium Korea

Davy Yang Det sydlige Kina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Territorium Det sydlige Kina

Luke Lu Nordkina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Territorium Nordkina

Colin Guo Det østlige Kina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Territorium Det østlige Kina

Hvis du er interesseret i at blive forhandler, bedes du kontakte din salgsrepræsentant ovenfor. For kreditbetingelser bedes du udfylde ansøgningen her.

For at anmode om demonstrationsudstyr i Nordamerika, bedes du kontakte din salgsrepræsentant for at diskutere dine behov. Det her aftaleformular skal udfyldes og sendes til kontoret til behandling.