fbpx
English English

tvONE salgsteam

Besøg vores informationsanmodningsside for at anmode om produktinformation eller kontakt din salgsrepræsentant nedenfor.

NCSA - Nord-, Central-, Sydamerika og Canada

Steve Tullo Direktør for nøglekonti

(908) 337-6815 steve.tullo@tvone.com

Territorium USA, Canada

Frank Brady USA nordøst

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, VA, DC, WV

Tom Jurus USA nordøst

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Territorium ME, VT, NH, MA, RI, CT, Upstate NY

Sheldon Master USA nordøst

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Territorium NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter US Sydøst

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Territorium AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Territorium IL, IN, KY, OH, MI, WI

Steve Sherk USA Nordvest og Canada

(971) 708-3988 steve.sherk@tvone.com

Territorium AK, HI, ID, Northern CA, OR, WA, Canada

Nick Frush US Southwest & Central

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Territorium AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, Southern CA, UT, WY

Scott Kehoe US South Central

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Territorium AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

EMEA - Europa, Mellemøsten, Afrika

Frithjof Becker EMEA salgschef

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Territorium Tyskland, Østrig, Schweiz, Frankrig, Spanien, Portugal, Italien, Tyrkiet, Rusland, Afrika

Alan Greenfield Storbritannien, Irland, BeNeLux

+ +44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Territorium Storbritannien, Irland, BeNeLux

Jon Hubery Skandinavien, Mellemøsten, Indien

+ 44 7730 76 42 12 jon.hubery@tvone.com

Territorium Skandinavien, Mellemøsten, Indien

Evzen Zomer Østeuropa

+ +420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Territorium Østeuropa (ekskl. Rusland)

APAC - Asien og Stillehavet

Ken Liu APAC salgschef

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Territorium Asia Pacific

Davy Yang Det sydlige Kina

+ 86-150-1353-6969 davy.yang@tvone.com

Territorium Det sydlige Kina

Luke Lu Nordkina

+ 86-135-8157-2146 luke.lu@tvone.com

Territorium Nordkina

Colin Guo Det østlige Kina

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Territorium Det østlige Kina

Hvis du er interesseret i at blive forhandler, bedes du kontakte din salgsrepræsentant ovenfor. For kreditbetingelser bedes du udfyld denne formular og send til vores kreditafdeling.

For at anmode om demonstrationsudstyr i Nordamerika, bedes du kontakte din salgsrepræsentant for at diskutere dine behov. Det her aftaleformular skal udfyldes og sendes til kontoret til behandling.