fbpx
English English

prodejní tým tvONE

Navštivte naši stránku Žádost o informace a vyžádejte si informace o produktu nebo se obraťte na svého obchodního zástupce níže.

NCSA - Severní, Střední, Jižní Amerika a Kanada

Frank Brady Severovýchod USA

(215) 280-5279 frank@hmassociates.net

Území NY, NJ, PA, DE, MD, DC, WV

Tom Jurus Severovýchod USA

(617) 686-3015 tjurus@hmassociates.net

Území ME, VT, NH, MA, RI, CT, Severní Amerika

Sheldon Mistře Severovýchod USA

(609) 685-2205 smaster@hmassociates.net

Území NY, NJ, PA, DE, MD, DC

Jonathan Begleiter USA jihovýchodní

(860) 318-6301 jonathan.begleiter@tvone.com

Území AL. FL, GA, NC, SC, TN, VA

Chuck Rayman US Midwest

(859) 582-7104 chuck.rayman@tvone.com

Území IL, IN, KY, OH, MI, WI

Nick Frush Jihozápad a střed USA

(405) 443-8447 nick.frush@tvone.com

Území AZ, CO, IA, MN, MT, NE, ND, NV, SD, jižní CA, UT, WY

Scott Kehoe USA - jižní střed

(940) 447-2719 scott.kehoe@tvone.com

Území AR, KS, LA, MO, MS, NM, OK, TX

Rob Mighton Kanada a Severní Amerika uvnitř prodeje

(513) 323-6512 rob.mighton@tvone.com

Území Kanada

EMEA - Evropa, Střední východ, Afrika

Frithjof Becker Obchodní ředitel pro EMEA

+ 49 (0) 4307810916 frithjof.becker@tvone.com

Území Německo, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Itálie

Alan Greenfield Velká Británie, Irsko, Benelux

+44 7841 828753 alan.greenfield@tvone.com

Území Velká Británie, Irsko, Benelux

Jon Hubery Skandinávie, Střední východ, Afrika, Indie

+44 7730 764212 jon.hubery@tvone.com

Území Skandinávie, Střední východ, Afrika, Indie

Evžen Zomer východní Evropa

+420 605 289228 evzen.zomer@tvone.com

Území Východní Evropa, Turecko, Rusko

APAC - Tichomoří v Asii

Ken Liu Manažer prodeje APAC

+ 886 910820172 ken.liu@tvone.com

Území Asie a Tichomoří

Davy Yang Jižní Čína

+ 86-150 1353--6969 davy.yang@tvone.com

Území Jižní Čína

Luke Lu Severní Čína

+ 86-135 8157--2146 luke.lu@tvone.com

Území Severní Čína

Colin Guo Východní Čína

+ 86 15921077870 colin.guo@tvone.com

Území Východní Čína

Pokud máte zájem stát se prodejcem, obraťte se výše na svého obchodního zástupce. Pro úvěrové podmínky prosím vyplňte tento formulář a odešlete do našeho úvěrového oddělení.

Chcete-li požádat o předváděcí zařízení v Severní Americe, kontaktujte svého obchodního zástupce a prodiskutujte své potřeby. Tento formulář dohody bude nutné vyplnit a odeslat úřadu ke zpracování.